Kingston Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C | 512 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read spee
- TootjadKingston
- Mudel: SPSD/512GB
- Saadavus: 5
-
128€
Kingston Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C | 512 GB | Solid-state drive interface USB 3.2 Gen 2 | Read speed 1050 MB/s | Write speed 950 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 950 MB/s |
| Lugemise kiirus | 1050 MB/s |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4320 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | USB 3.2 Gen 2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | Dual Portable Solid-State Drive, USB Type-A and Type-C |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston dual portable solid-state drive, usb type-a and type-c 512 gb solid-state drive interface usb 32 gen 2 read spee, spsd512gb, kingston, ssd



